Beseda s Petrem Vabrouškem nejen o triatlonu

Je nám ctí, že vás můžeme pozvat na besedu předního světového triatlonisty a ultramaratonce pana Petra Vabrouška, která se uskuteční v neděli 27. října od 17:00 hodin v RS Budoucnost Nová Ves.

Vstup na tuto akci je zdarma, kapacita sálu je však omezena. Prosím tedy zájemce o „rezervování si místa“ buď na facebookovém profilu RS Budoucnost u Události https://www.facebook.com/events/2528552317232800/  nebo e-mailem (ivana@rsbudoucnost.cz).

Na vaše otázky bude odpovídat nejlepší český triatlet, držitel světového rekordu v počtu absolvovaných závodů série IRONMAN, muž, který běhal v Antarktidě i na severním pólu, úspěšný účastník závodu World Marathon Challenge (7 dní, 7 maratonů, 7 kontinentů).

Beseda začíná v 17 hodin a její obsah bude zcela ve vaši režii, Petr bude odpovídat hlavně na vaše dotazy a předávat zkušenosti dle vašeho zájmu. Vaše otázky můžete psát k Události do komentů nebo také zaslat na uvedený e-mail. 

Děkujeme Petrovi, že si na nás našel čas a těšíme se na setkání s vámi v neděli 27. října od 17 hodin v sále RS Budoucnost Nová Ves.

www.rsbudoucnost.cz, www.petrvabrousek.cz