Sportovní pobyty a soustředění, školy v přírodě, „adapťáky“…

Potřebujete ubytovat větší skupinu osob, a to se stravováním, s možností sportovní vyžití a nejlépe v Beskydech? Vše uvedené vám nabízíme v RS Budoucnost.

Specializujeme se na skupinové pobyty v Beskydech pro všechny věkové kategorie. Nabízíme ubytování v třech kategoriích / cenových relacích, domácí stravu, sál pro stravování či indoor aktivity, sportovní a dětské hřiště.

Celková kapacita ubytování je cca 120 osob v hlavní sezoně (červen-září), ve vedlejší sezoně pak nabízíme ubytování pro cca 90 osob v hotelu a turistické ubytovně. Pokoje jsou dvou až šestilůžkové, na hotelu s vlastním sociálním zařízením a v ubytovně pak je sociální zařízení společné na patře.

 Skupinám je k dispozici zvláštní sál na stravování, který pak mohou využít pro indoor aktivity, dále nabízíme venkovní dětské hřiště, asfaltový inline ovál nebo hřiště na míčové sporty. 

Na naše hosty čeká chutná domácí strava, pitný režim a na přání nabízíme také svačinky. 

V okolí našeho střediska je řada značených turistických i cyklistických stezek, procházky pro menší děti po nejbližším okolí potěší zejména školky v přírodě. Na přání jsme schopni také zajistit animační program vedený zkušenými lektory. Sportovní fotbalové kluby mají možnost využít hřiště FK Frýdlant nad Ostravicí, které je jen cca 600 m od RS Budoucnost. 

RS Budoucnost je vhodné pro ubytování široké škály skupin: děti, sportovci, studenti, soustředění, skupinové pobyty seniorů, firemní skupiny v rámci teambuildingů apod. 

Samozřejmostí je speciální cenová nabídka pro skupiny, resp. vytvoření komplexní nabídky a následně realizace pobytu přesně dle požadavků klienta.

Kontakt: ivana@rsbudoucnost.cz, 778 766 806