„BUDKA LÉTO“ V PLNÉM PROUDU

I my milujeme léto v Beskydech a chceme ho prožít právě s vámi… 

Prázdninové akce v rs budoucnost pokračují:

Pátek 26. července: …ČAS NA GRILOVAČKU  (od 18:00)

Opět vám budeme servírovat grilované speciality za doprovodu harmoniky či vozembouchu. Akce začíná v 18:00 hodin a po celé tři hodiny budeme hýčkat vaše chuťové buňky. A můžete si také zazpívat.

 

Sobota 27. července: DĚTSKÉ ODPOLEDNE NA „BUDCE“ (od 15:30)

Kromě malování na obličej jsou pro děti připravena 4 stanoviště, na kterých si vyzkouší svůj zrak či hmat, zručnost si prověří na opičí dráze a přesnou mušku využijí při hodu na cíl. Vše je dětem k dispozici ZDARMA. Akce začíná v 15:30 a končí v 18:00 hodin, zapojit do aktivit se můžete kdykoli během tohoto času. K posilnění po hře si děti mohou vybrat jídla z dětského jídelního lístku a třeba naše lívance budou skvělou tečkou za aktivním odpolednem. Program s námi připravuje agentura: http://oukydouky.com

čtvrtek 1. a 16. srpna: společný výjezd na koloběžkách (OD 18:00)

Lektorka Alena z Kostka Active Frýdek-Místek nám nejdříve ukáže techniku správného „koloběžkování“ na našem inline ovále a pak se společně vydáme na projížďku směrem k peřejím na řece Ostravici. Koloběžky je možno zapůjčit za poplatek, objednávky předem u Aleny: ali.knapova@centrum.cz

Pátek 2. srpna: …ČAS NA GRILOVAČKU (od 18:00)

Tentokrát pátek na grilu „rozjedeme“ trochu více. Naše pozvání přijala hudební formace „Pokaždé jinak band“, která vás naladí na tu správnou letní vlnu. A k tomu si opět budete moci vybírat z řady grilovaných specialit. Akce začíná v 18:00 hodin a její konec je naplánován na 21:00 hodinu.

 

Pátek 16. srpna: …ČAS NA GRILOVAČKU (od 18:00)

Poslední letošní „grilovačka“ již v tradičním stylu předešlých „pátků na grilu“. Od 18:00 hodin servírujeme grilované speciality, vybírat bude z čeho a taková grilovaná vepřová žebra… Tak to by šlo, ne?

Po celé léto si u nás můžete dále zasportovat na volejbalovém/nohejbalovém hřišti, zahrát pétanque nebo se projet po našem in line okruhu (je vodný i pro dětské cyklisty). Dětem je k dispozici venkovní dětské hřiště nebo vnitřní hrací koutek. Vše uvedené je vám, našim hostům, k dispozici zdarma.

A samozřejmostí je naše nabídka jídel z letního jídelního lístku, v pracovních dnech vám servírujeme také polední menu za příznivé ceny. Občerstvení si můžete vychutnávat na terase (vrchní terasa je krytá) nebo uvnitř v restauraci či pivnici. Parkování zajištěno.

Teď už je to na vás… Přijměte prosím naše pozvání…

RS Budoucnost – čas užít si přítomný okamžik