Nabízíme

 

Ubytování

CHATKY

K dispozici máme 13 chatek s celkovou kapacitou 52 lůžek. V provozu jsou pouze v letní sezónu (květen-září). Chatky jsou vybaveny vždy dvěma patrovými postelemi, šatní skříní, stolem a židlí. Součástí vybavení není ložní prádlo (vlastní spací pytel a polštář). Chatky jsou oblíbené především v letních měsících pro dětské tábory a sportovní soustředění, ale oblibě se těší i u jednotlivců. Sociální zařízení se nachází v těsné blízkosti chatkové osady. K dispozici jsou nově zrekonstruované umývárny a toalety. Součástí je také invalidní sprcha s toaletou.

HOTELOVÉ POKOJE

Nabízíme 11 útulných podkrovních pokojů s celkovou kapacitou 28 lůžek. Všechny pokoje jsou po celkové rekonstrukci. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení se sprchou a WC. Ve vybavení pokojů je vždy televize, postele, šatní skříň, noční stolky, lampičky, WIFI připojení, ručníky a osušky.  V nabídce jsou také dva rodinné pokoje se dvěma ložnicemi, konferenčním a toaletním stolkem a druhou televizí. Na vyžádání vám rádi poskytneme i mini ledničku. Tyto pokoje slouží i pro náročnější zájemce o ubytování jako dvou pokojový apartmán s ložnicí a obývací místností. Slouží také jako novomanželský apartmán.

TURISTICKÁ UBYTOVNA

Celková kapacita ubytovny je 60 lůžek rozdělených do dvou až šestilůžkových pokojů ve dvou patrech. Na každém patře se nachází společné sociální zařízení a v přízemí je nově zrekonstruována umývárna, která slouží i chatové osadě. V přízemí nabízíme také dva bezbariérové pokoje se zvlášť odděleným sociálním zařízením. Pro ubytované hosty je k dispozici klubovna se stolním tenisem. Jednotlivé pokoje jsou vybaveny postelemi, šatní skříní, policemi, umyvadlem, zrcadlem a ložním prádlem. Za příplatek jsme Vám schopni zapůjčit ručníky.

 

BABY FRIENDLY

Řadíme se mezi „baby friendly“ hotely. Zapůjčujeme dětskou postýlku, dětské nočníky a WC sedátko. V restauraci si na vyžádání můžete zapůjčit dětské podsedáky či židličky. V prostorách toalet je také přebalovací pult.

V restauraci je umístěn dětský koutek a venku je dětské hřiště splňující všechny bezpečnostní prvky. Rodičům doporučujeme přibalit svým ratolestem kolo, koloběžku či kolečkové brusle, aby mohli využít in line dráhy, která se rozprostírá dole pod terasou. Rodiče tak mohou nerušeně pozorovat své děti u lahodného šálku kávy či jiné dobroty.

ZVÝHODNĚNÉ BALÍČKY PRO ŠKOLY A ORGANIZACE

Velmi populární se u nás staly školní pobyty, sportovní soustředění a ostatní ozdravné pobyty. V rámci ubytování velkých skupin nabízíme zvýhodněné cenové balíčky, které mohou využít skupiny, které jsou ubytované na čtyři a více nocí. Tento balíček zahrnuje ubytování v turistické ubytovně s plnou penzí, využití společenského sálu, klubovny, fitcentra a jednorázový vstup do wellness zdarma. Po celou dobu pobytu mohou skupiny využívat také venkovní sportoviště – hřiště s umělou travnatou plochou na nohejbal, volejbal a tenis, in line dráhu (350m okruh), nové dětské hřiště splňující všechny bezpečnostní certifikáty, volných travnatých ploch a táborák s posezením. Ceny zvýhodněných balíčků dostanete na vyžádání u personálu, emailem či telefonicky.

SLUŽBY PRO UBYTOVANÉ SKUPINY

  • Posilovna v suterénu zdarma
  • Wellness centrum
  • Privátní Wellness centrum (max. 4 osoby)
  • Masérské boxy
  • Hydromasážní perličková koupel
  • Hřiště s umělou travnatou plochou (tenis, volejbal, nohejbal, …)
  • Táborák

 

RESTAURACE, PIVNICE, TERASA

Součástí rekreačního střediska je stylová pivnice s celkovou kapacitou 30 míst. V pivnice se stylovým masivním nábytkem nabízíme 4 druhy točeného piva, televizor pro sportovní utkání ( v období mistrovství plátno) a karetní stolek. Přijít můžete na denní menu či jinou dobrotu z naší kuchyně.

Restaurace je nekuřácká o celkové kapacitě 32 míst. Součástí restaurace je také dětský koutek pro nejmenší. Restaurace je stejně jako pivnice otevřená denně. V zimních měsících si můžete vychutnat příjemné praskání dřeva v krbu za poslechu příjemné hudby.

K restauraci a pivnice je přilehlá zastřešená terasa s celkovou kapacitou 70 míst je otevřena po celou letní sezónu i za nepříznivého počasí. Součástí terasy je také útulné kavárenské posezení v ratanových křeslech. Pod terasou nabízíme další posezení bez obsluhy. Cca dalších 80 míst k sezení s výhledem na sportoviště. Rodiče mají pěkný výhled na své ratolesti i ze zastřešené terasy.

SVATBY

Řekněte si své „ANO“ ve stylovém altánku přímo v našem areálu. Nově nabízíme svatební altánek, který si může vyzdobit dle vlastního vkusu a přání. Altán disponuje ozvučením s mikrofonem, s posezením a osvětlením.

Samotná hostina probíhá ve společenském sále, ke kterému patří i velká zastřešená terasa. Oběd může probíhat formou slavnostního banketu či rautu. Večeře probíhá formou grilování na terase současně se slavnostním rautem. Veškeré svatební hostiny Vám rádi ušijeme na míru dle vašich přání a představ. Rádi Vám pomůžeme s organizací i výzdobou. Svěřte se do našich rukou.

RODINNÉ OSLAVY A SPOLEČENSKÉ AKCE

Pokud hledáte vhodný prostor pro pořádání rodinné oslavy či večírku s přáteli, tak jsme tu právě pro Vás. Slavnostní menu i tabuli připravíme dle Vašich pokynů nebo Vám rádi nabídneme naši profesionální pomoc. Slavnostní menu sestavíme dle Vašich možností a přání na základě různých požadavků jako jsou speciální diety, zdravotní omezení či vegetariánskou nebo veganskou stravu. K pořádání rodinných či jiných oslav nabízíme sál o celkové kapacitě 60 osob, pokud nebudete požadovat taneční parket, tak sál disponuje až 80 místy.

Pro menší rodinné akce máme menší salonek v patře, který je ve stylovém dřevěném provedení. Kapacita je až 25 míst. Pro ještě menší akce nebo rodinné sešlosti Vám rádi připravíme slavnostní tabuli na terase, restauraci nebo pivnici.

KONFERENCE

Ke konferenčním účelům slouží společenský sál. K dispozici je dataprojektor, ozvučení s mikrofonem a flip chart. V případě zájmu umíme nabídnout coffee break s občerstvením, celodenní stravování, večerní zábavu a ubytování. Celková kapacita pro konferenci je 50 míst k sezení.